Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Otomasyon Sistemleri

İklimlendirme , ısıtma ve sogutma otomasyonu konusunda 14 yıllık tecrübesi ve kontrol desteği ile proje-satış-kurulum ve bakım konularında siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz.

Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin sistemlerin verimli bir şekilde çalıştırılması, enerji tasarrufu ve çevre dostu bir yapıya sahip olmak açısından da önemlidir.

Kamera Sistemleri

İnsanlar her saniye iş yerlerinin başında olamazlar. Ya da evlerinde de sürekli duramazlar. Tatil zamanlarında iş yerinden ya da evden uzakta iken; akılları iş yerinde ya da evlerinde kalır. Son zamanlarda artan hırsızlıklar ve hırsızların denediği farklı metotlar nedeni ile de bazen alarm sistemleri etkisiz kalabilir. Etkisiz kalmasa bile bazı durumlarda eksik kalabilir.

Bariyer Sistemleri

Bariyerlerimiz otopark alanlarının araç giriş ve çıkışını kontrol altına alabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Gelişmiş kontrol elektroniği sayesinde uzaktan kumanda, buton kontrolü, kart okuyucu elektronikleri ve her türlü Access geçiş kontrol sistemi ile kontrol edilebilmektedir.

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın algılama sistemleri , acil aydınlatma ve yönlendirme sistemleri satış, proje ve montaj hizmeti veren firmamız global,dsc,eleks ve ziton marka kaliteli ürünlerle birçok kuruluşa vermiş olduğu proje , montaj ve bakım hizmeti ile piyasada istediği güvene ulaşmıştır.

Alarm Sistemleri

Hırsız Alarmı : Ev alarm sistemi kurulu iken hareket detektörü veya manyetik kontaktan algılama gerçekleştiği anda “soygun” alarmı oluşur. Abone aranır, alarmın sebebi, müdahale istenip istenmediği sorulur, onaya göre emniyet yönlendirilir.

Elektrik Sistemleri

Bilkanet Teknoloji, ürün ve hizmetteki kalitenin çalışanların kalitesine bağlı olduğunu bilir. Konusunda uzman, tecrübeli kadrosu ile hizmetlerini en verimli şekilde gerçekleştirir. Firmamızın bu yapısı sayesinde imalat ve uygulama alanında yapılan projeye hız katmanın yanında alternatif hizmet ve hızlı maliyet analizi yapabilme yeteneği ile de müşterilerine zaman ve kazanç avantajı sağlar.